Znalazłem piękne mieszkanie w Krakowie

Kilka dni temu odebrałem wyniki egzaminu maturalnego. Wszystkie części egzaminu poszły mi bardzo dobrze i z dużą dozą prawdopodobieństwa dostanę się na wymarzone studia w Krakowie. Mój rodzinny dom mieści się w małej wsi, od której dojazd do tego miasta jest utrudniony. Tak naprawdę bez własnego środka transportu nie da się komfortowo tam dojechać.

Poszukiwania mieszkania na wynajem

wynajem mieszkania kraków krowodrzaKoszty utrzymania samochodu wraz z paliwem oraz czas tracony na dojazdach spowodował, że wraz z rodzicami zdecydowaliśmy się na wynajem mieszkania Kraków Krowodrza jest to tętniąca życiem dzielnica studencka. To od niej zaczęliśmy poszukiwania tanich i dobrze skomunikowanych z uczelnią mieszkań na wynajem. Zależało nam na tym aby co najważniejsze czynsz wraz z opłatami był jak najniższy. Nie potrzebowałem nie wiadomo czego, mała kawalerka w zupełności by mi wystarczyła. Kolejnym aspektem było samo wykończenie bloku oraz samego mieszkania oraz piętro. Sprawą również ważną była ilość połączeń komunikacji publicznej w różnych kierunkach oraz częstotliwość ich kursowania. Po przejrzeniu kilkunastu ogłoszeń jedno z nich bardzo nam zaintrygowało. Starsza Pani oferowała wynajem kawalerki w bardzo niskiej i przystępnej cenie. Lokalizacja oraz stan wykończenia był wręcz idealny. Nie tracąc czasu zadzwoniliśmy pod wskazany numer telefonu, w celu umówienia się na spotkanie i obejrzenie mieszkania na żywo.

Na miejscu okazało się, że kawalerka jest bardzo zadbana oraz dobrze wyposażona. Miała ona pełne umeblowanie w pokoju, kuchni i łazience. O wysokim standardzie wykończenia świadczył fakt, że w kuchni znajdowała się zmywarka, w łazience deszczownica, a w pokoju wysokiej klasy telewizor. Miła Pani z radością podpisała z nami umowę notarialną na najbliższe 3 lata moich studiów.